„Bomba na pokładzie? Musiał wprowadzić ktoś w Polsce"

aktualizacja: 11.04.2017, 09:35

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli dr hab. Marek Żylicz oraz Michał Kamiński.

 

Marek Żylicz, doktor habilitowany nauk prawnych, specjalista w zakresie prawa lotniczego i prawa międzynarodowego: nowe fakty ws. katastrofy smoleńskiej.

 

Michał Kamiński, poseł Unii Europejskich Demokratów, były parlamentarzysta PiS i PO, oraz były rzecznik prasowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego: o Polsce 7 lat po katastrofie smoleńskiej oraz bieżącej polityce.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE