„Listy prezydenta Dudy to krzyk rozpaczy"

aktualizacja: 19.04.2017, 09:55

Gośćmi programu Zuzanny Dąbrowskiej #RZECZoPOLITYCE byli Paweł Grabowski, Jakub Stefaniak oraz Rafał Kostrzyński.

 

Paweł Grabowski poseł Kukiz'15: przesłuchanie Donalda Tuska, jako świadka w sprawie SKW, strajk sędziów przeciw ustawie o KRS i sprzeciw prezydenta.

 

Jakub Stefaniak, rzecznik PSL: o przesłuchaniu Tuska, a także o ostatniej wypowiedzi dr. Wacława Berczyńskiego.

Rafał Kostrzyński, UNHCR: uchodźcy, co się dzieje na Morzu Śródziemnym, dlaczego Węgry chcą zamykać ludzi w obozach.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE