„Macierewicz to jeden z największych cyników"

aktualizacja: 07.04.2017, 09:57

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Michał Wójcik, Barbara Nowacka oraz Kapsyda Kobro-Okłowicz.

 

Michał Wójcik, wiceminister sprawiedliwości: o zmianach w sądownictwie, powołaniu metropolii śląskiej, dymisji rządu PiS oraz ochronie praw dzieci w postępowaniach transgranicznych.

 

Barbara Nowacka, szefowa stowarzyszenia Inicjatywa Polska: o siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej, zaostrzeniu przepisów aborcyjnych i korzystnych sondażach dla lewicy. 

  

Kapsyda Kobro-Okłowicz, współautorka książki o ks. Kaczkowskim: "Ks. Kaczkowski w opowieściach rodziny i przyjaciół. Czekam na was, ale się nie spieszcie" . Mówiła, co dała jej znajomość z Ks. Kaczkowskim, jak walczyć z rakiem, oraz co bohater książki po sobie zostawił.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE