„Spadek poparcia dla PiS cieszy" - Grabiec

aktualizacja: 20.03.2017, 12:34

Gośćmi programu Michała Szułdrzyńskiego #RZECZoPOLITYCE byli Paweł Szefernaker, Jan Grabiec oraz doktor habilitowany Sławomir Sowiński.

Z ministrem Pawłem Szefernakerem, sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera rozmawialiśmy  o wniosku o wotum zaufania wobec rządu Beaty Szydło.

Z posłem Janem Grabcem, rzecznikiem prasowym Platformy Obywatelskiej rozmawialiśmy o wynikach sondażu dla "Rzeczpospolitej".

Z doktorem habilitowanym Sławomirem Sowińskim, politologiem z UKSW, rozmawialiśmy o ostatnich wywiadach Jarosława Kaczyńskiego.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE