„Ta Grupa Wyszehradzka to fikcja" - Kukiz

aktualizacja: 16.03.2017, 11:55

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Rafał Bochenek, Edyta Żemła oraz Paweł Kukiz.

Rafał Bochenek, rzecznik rządu: o planach rządu, rzymskim szczycie UE oraz porażce JSW.

Edyta Żemła, dziennikarka zajmująca się sprawami obronności: o swojej najnowszej książce "Zdradzeni" oraz sytuacji w MON i polskiej armii.

Paweł Kukiz: o kłopotach Kukiz'15, o inicjatywie JOW i poparciu dla rządu PBS. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE