„Saryusz-Wolski lepszy z punktu widzenia Polski"

aktualizacja: 01.03.2017, 11:01

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Arkadiusz Mularczyk, Andrzej Halicki oraz Piotr Misiło.

 

Arkadiusz Mularczyk, poseł PiS, były poseł Solidarnej Polski: o tym dlaczego odszedł z partii Zbigniewa Ziobro oraz o zmianach w Trybunale Konstytucyjnym i sądownictwie.

 

Andrzej Halicki, poseł PO: o nadchodzących wyborach samorządowych, eurodeputowanym Jacku Saryuszu-Wolskim, który miałby być kandydatem PiS na szefa Rady Europejskiej zamiast Donalda Tuska.

 

Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej: o budowie struktur i kryzysie Nowoczesnej oraz o sprawach bieżących.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE