„Polacy nie podzielają zdania PiS na temat Tuska"

aktualizacja: 02.03.2017, 09:48

Gośćmi programu Tomasza Krzyżaka #RZECZoPOLITYCE byli Jan Grabiec, Piotr Zgorzelski oraz ksiądz doktor Paweł Rytel-Andrianik.

 

Jan Grabiec, rzecznik PO: kto byłby lepszym prezydentem Europy Tusk czy Saryusz-Wolski?

 

Piotr Zgorzelski, poseł PSL: kto byłby lepszym prezydentem Europy z perspektywy Polski: Tusk czy Saryusz-Wolski? 

 

Ks. dr Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Episkopatu Polski: rocznica rezygnacji Benedykta XVI, Wielki Post, dzień modlitw za ofiary molestowania seksualnego.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE