Sawicki: Wygramy wybory samorządowe

aktualizacja: 03.03.2017, 09:58

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Marek Sawicki, Adrian Zandberg oraz Grażyna Łobaszewska.

  

Marek Sawicki, poseł PSL, były minister rolnictwa: o sytuacji na wsi, wycince drzew oraz zniesieniu abonamentu i finansowaniu mediów publicznych.

 

Adrian Zandberg, lider partii Razem: jak obchodził Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" oraz o marszu kobiet 8 marca.

 

Grażyna Łobaszewska, wokalistka i kompozytorka: o nowej płycie "Sklejam się", kondycję polskiego jazzu i wpływ kultury na politykę.

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE