„PiS nie zmieni postrzegania Tuska w Europie" - Miller

aktualizacja: 17.02.2017, 10:13

Gośćmi programu Jacka Nizinkiewicza #RZECZoPOLITYCE byli Leszek Miller, Tomasz Rzymkowski oraz Ryszard Czarnecki.

Leszek Miller, z byłym premierem RP rozmawialiśmy o tym jak funkcjonował jako szef rządu, gdy przebywał w szpitalu po wypadku helikoptera oraz o bieżącej polityce.

 

Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz'15 opowiedział o skutkach przegłosowanej w PE umowie CETA, zmianach w sądownictwie oraz IPN.

 

Ryszard Czarnecki, wiceszef PE i eurodeputowany PiS powiedział o pozycji Polski na arenie międzynarodowej, polityce Donalda Trumpa oraz politycznej przyszłości Donalda Tuska. 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE