Internet rzeczy niedługo zawładnie światem

aktualizacja: 13.09.2017, 11:38

Gośćmi programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE byli Janusz Władyczak i Marcin Sugak.

 

Janusz Władyczak, Wiceprezes KUKE: Rola instytucji ubezpieczającej nasz eksport. 

 

Marcin Sugak, odpowiedzialny za kontakty z klientami sektorów przemysłowego i publicznego w firmie Ericsson: Jak rozwija się Internet rzeczy w Polsce i na świecie? 

 

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

KOMENTARZ DNIA

POLECAMY

KOMENTARZE