Startupy nadzieją dla banków

aktualizacja: 17.02.2017, 10:07

Gośćmi programu Pawła Rożyńskiego #RZECZoBIZNESIE byli Renata Juszkiewicz, Jarosław Mastalerz oraz doktor Andrzej S. Bratkowski.

Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacja Handlu i Dystrybucji: Czy zakaz handlu w niedziele wejdzie w życie i w jakiej formie? Jak zmieniają się zwyczaje zakupowe Polaków? Czy małych sklepów musi dalej ubywać?

 

Jarosław Mastalerz, wiceprezes mBanku ds. operacji i informatyki: Po co bankom fundusze inwestujące w startupy? Jak będzie wyglądała bankowość przyszłości?

 

Doktor Andrzej S. Bratkowski, były wiceprezes NBP i były członek Rady Polityki Pieniężnej: Czy polska gospodarka przyspiesza? Jakie konsekwencje może przynieść zaskakująco silny wzrost cen? Czy fuzja Orlenu z Lotosem to dobry pomysł?

Żródło: tv.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Komentarz dnia

POLECAMY

KOMENTARZE