Tajlandia: Nastolatka gwałcona przez 40-osobowy gang

aktualizacja: 08.09.2017, 21:59
Wyspa  Koh Raed
Wyspa Koh Raed
Foto: Twitter

Policja na jednej z wysp Tajlandii prowadzi śledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego 14-letniej dziewczyny przez gang składający się z 40 mężczyzn. Cała wieś, do której dochodziło do przestępstwa, to stu mieszkańców.

REDAKCJA POLECA
29.08.2017
Zbiorowy gwałt na plaży w Hiszpanii
19.08.2017
Wielka Brytania: 12-latek gwałcił 4-letnią siostrę
16.08.2017
Liban: Gwałcicielowi ślub nie pomoże
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Dziewczyna, obecnie 15-letnia, dopiero w marcu zgłosiła się na policję. Twierdzi, że od maja do grudnia ubiegłego roku była wielokrotnie wykorzystywana przez 40 mężczyzn.

Wieś, w której mieszka nastolatka wraz z rodziną, znajduje  się na wyspie Koh Raed w prowincji Phang Nga. Jest zamieszkana zaledwie przez sto osób.

Rodzice dziewczyny, zbieracze kauczuku na plantacjach, często pracowali w nocy, a dziewczyna zostawała wówczas sama w domu. To właśnie wtedy miało dochodzić do gwałtów.

Sprawa budzi wiele wątpliwości, a mieszkańcy wyspy, którzy dotąd uważali się za wielką rodzinę, są w szoku. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna konfabuluje, bo w tak niewielkim środowisku nie udałoby się utrzymać w tajemnicy takiego procederu.

Policja, ze względu na groźby kierowane wobec dziewczyny i jej rodziny, objęła ją ochroną. Jak powiedział gubernator prowincji Eggarat Leesen, wśród podejrzanych są osoby spoza wyspy, co może utrudnić śledztwo.

 

Komentarz dnia
Żródło: CNN

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE