Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Przestępczoœć

Tajlandia: Nastolatka gwałcona przez 40-osobowy gang

Wyspa Koh Raed
Twitter
Policja na jednej z wysp Tajlandii prowadzi œledztwo w sprawie wykorzystywania seksualnego 14-letniej dziewczyny przez gang składajšcy się z 40 mężczyzn. Cała wieœ, do której dochodziło do przestępstwa, to stu mieszkańców.

Dziewczyna, obecnie 15-letnia, dopiero w marcu zgłosiła się na policję. Twierdzi, że od maja do grudnia ubiegłego roku była wielokrotnie wykorzystywana przez 40 mężczyzn.

Wieœ, w której mieszka nastolatka wraz z rodzinš, znajduje  się na wyspie Koh Raed w prowincji Phang Nga. Jest zamieszkana zaledwie przez sto osób.

Rodzice dziewczyny, zbieracze kauczuku na plantacjach, często pracowali w nocy, a dziewczyna zostawała wówczas sama w domu. To właœnie wtedy miało dochodzić do gwałtów.

Sprawa budzi wiele wštpliwoœci, a mieszkańcy wyspy, którzy dotšd uważali się za wielkš rodzinę, sš w szoku. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna konfabuluje, bo w tak niewielkim œrodowisku nie udałoby się utrzymać w tajemnicy takiego procederu.

Policja, ze względu na groŸby kierowane wobec dziewczyny i jej rodziny, objęła jš ochronš. Jak powiedział gubernator prowincji Eggarat Leesen, wœród podejrzanych sš osoby spoza wyspy, co może utrudnić œledztwo.

 

ródło: CNN

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL