Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 29.11.2016 16:04 Publikacja: 29.11.2016 15:30
Foto: materiały prasowe
Szacunkowy koszt 70 rakiet JASSM ER to ok 200 mln dol. (830 mln zł).
Oprócz bojowych pocisków Polska zamówi rakiety testowe i ćwiczebne a do tego dwa symulatory uzbrojenia, pakiet modernizacyjny samolotów F16 który umożliwi integrację broni ze statkiem powietrznym, przenoszącym pociski, a także kontenery do ich przechowywania, części zamiennie i narzędzia, dokumentację techniczną. Transakcja przewiduje też pakiet szkoleniowy dla obsługi technicznej oraz inne elementy programu logistycznego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Po 22 latach zrezygnował ze stanowiska prezesa Amiki, choć nadal jest głównym akcjonariuszem spółki. W pożegnaln...
W piątek ma wreszcie zostać podpisana umowa na zakup kolejnych 180 czołgów K2 i 80 pojazdów towarzyszących. Jej...
W piątek ma być zawarta umowa na kolejne 180 czołgów K2. Jej realizacja oznacza, że w 2030 r. będziemy posiadać...
Do 8,1 proc. wzrósł w ubiegłym roku udział bieżących wydatków na ochronę zdrowia w polskim PKB. Wydaliśmy na nią...
29 lipca odbyła się zainicjowana przez pełnomocników Zygmunta Solorza rozprawa przed Sądem Najwyższym Cypru. Oto...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas