Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Prezydent USA

Kto kolejnym prezydentem USA? Bukmacherzy: Na pewno nie Kaney West

Najpoważniejszym rywalem dla Donalda Trumpa wg bukmacherów jest Mike Pence. Ale obstawiać można także wygranš Ivanki Trump
AFP
Czeœć bukmacherów przyjmuje już zakłady na to, kto zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych w 2020 roku. Na razie prowadzi Donald Trump, ale można stawiać także na Kaney Westa czy jego żonę Kim Kardashian.

Wœród legalnych bukmacherów Fortuna zapłaci za wygranš Trumpa 2,7 złotego za każdš postawionš złotówkę, nieco więcej można zarobić w LVBet - 4 zł. W obu przypadkach za najpoważniejszego kontrkandydata Donald Trump ma... swojego zastępcę. Za złotówkę postawionš na Mike'a Pence'a bukmacherzy zapłacš 8-9 zł, jeœli wygra aktualny wiceprezydent.

Swojš kandydaturę w wyborach 2020 ogłosił John Delaney, demokratyczny kongresmen z Maryland, który będzie się starał o zdobycie dominacji swojej partii. Co ciekawe, polityk ten nie jest uwzględniony przez bukmacherów. Zamiast tego postawić można na Marka Zuckerberga. W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że twórca Facebooka rozpocznie karierę politycznš. Jeœli zostałby prezydentem już za trzy lata, za każdš postawionš na niego złotówkę Fortuna chce zapłacić 33 zł, a LVBet aż 151.

W czołówce "faworytów" w zakładach sš: demokratyczna senator Elizabeth Warren (10 do 1), żona byłego prezydenta Michelle Obama (17 do 1 i 19 do 1), wiceprezydent w latach 2009-17 Joe Biden (17 do 1 i 20 do 1), Bernie Sanders, który jako ostatni odpadł w prawyborach u Demokratów (22 do 1 i 29 do 1) oraz inny demokrata Cory Booker (21 do 1  i 35 do 1).

Na liœcie nie brakuje też członków prezydenckich familii. Notowane sš takie postacie jak Ivanka Trump (90 do 1), Chelsea Clinton (150 do 1), Jeb Bush (101 do 1), czy Joe Kennedy III (100 do 1).

Sš też osoby, które raczej nie majš bezpoœrednich zwišzków z politykš. Królujš oczywiœcie aktorzy czy postacie z telewizji. Można więc obstawiać zwycięstwo George'a Clooney'a, Billa Gatesa, Ophah Winfrey, Rona Perlmana, czy Chrisa Murphy'ego.

Swojš szansę u bukmacherów otrzymał też Kevin Spacey, który w rolę prezydenta wcielił się w serialu "House of Cards". Kurs na jego wygranš w LVBet wybosi 151 do 1, czyli tyle samo, co u Zuckerberga.

Prezydenckš parę na wzór serialowych Franka i Claire Underwoodów mogš natomiast stworzyć raper Kaney West i jego żona Kim Kardashian. W LVBet nieco większe szanse ma ten pierwszy - 201 do 1, podczas gdy Kim - 251 do 1. Najwięcej można jednak zarobić na West'cie w Fortunie. Tam za każdš zainwestowanš złotówkę w przypadku wygranej rapera można dostać aż 555 zł.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL