Pętla zaciska się wokół Donalda Trumpa

aktualizacja: 07.08.2017, 11:59
Prokurator Robert Mueller chce ustalić, jakie kontakty wiązały samego ...
Prokurator Robert Mueller chce ustalić, jakie kontakty wiązały samego Trumpa z Rosjanami.
Foto: AFP

Impeachment prezydenta za współpracę z Rosjanami w kampanii wyborczej staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Dla Białego Domu było to zupełne zaskoczenie.

– Nie wiedzieliśmy, że Wielka Ława Przysięgłych jest zaangażowana w to śledztwo – przyznał w czasie weekendu adwokat prezydenta Ty Cobb. – Ale wszystko, co pozwoli na szybkie i rzetelne wyjaśnienie tej sprawy, jest naszym zdaniem korzystne – dodał.

Artykuł dostępny w ramach oferty cyfrowej "Rzeczpospolitej"

Chcesz czytać więcej? Zamów subskrypcję na kwartał i odbierz 1 miesiąc GRATIS!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE