#RZECZoPRAWIE: kłopoty firm z ochroną danych osobowych, pomysły państwa na mieszkania dla młodych, pułapki podatkowe

aktualizacja: 02.06.2016, 12:56
Anna Wojda
Anna Wojda
Foto: Fotorzepa

Czwartkowy program #RZECZoPRAWIE o godz. 13:00 prowadziła Anna Wojda. Jej gośćmi byli: Marcin Lewoszewski, radca prawny w kancelarii CMS, Piotr Styczeń, były wiceminister odpowiedzialny za sprawy mieszkalnictwa, Aleksandra Tarka, dziennikarka "Rzeczpospolitej".

REDAKCJA POLECA

Dlaczego czasy, w których ochrona danych osobowych była traktowana przez firmy z przymrużeniem oka dobiegły końca?

Pomysły państwa na mieszkania dla młodych (zarówno obecnego, jak i poprzedniego rządu).

Pułapki w jakie wpadają podatnicy.

 

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE