Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Prawo i Sprawiedliwoœć

Kraków: "Na posła". Młodzieżówka PiS oszukiwali na meczach Wisły

Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic/Michal
Wisła Kraków wydała wejœciówkę do Loży Prezydenckiej krakowskiej posłance PiS. Na meczach pojawiał się jej asystent, a posłanka nie wiedziała o całej sytuacji. Przedstawiciele Forum Młodych PiS wykorzystywali też inne sposoby, by pojawiać się na meczach krakowskiego klubu.

Do biura Wisły Kraków wpłynęła proœba od asystenta jednej z posłanek PiS. Klub został poproszony o wydanie zaproszenia na Lożę Prezydenckš - informuje portal Lovekrakow.pl

Przedstawiciele klubu wydali zgodę i umieœcili nazwisko kobiety na stałej liœcie goœci. Jak się póŸniej okazało, na meczach pojawiał się asystent, który przesłał proœbę. Za każdym razem informował z jakiego powodu jego szefowa nie mogła się pojawić na meczu.

Pracownicy klubu skontaktowali się w tej sprawie z osobš powišzanš z PiS. Okazało się, że posłanka nie wiedziała o całej sytuacji.

Przedstawiciele Forum Młodych PiS szukali również innych sposób, by dostać do stref VIP. Na innym spotkaniu członek młodzieżówki partii poinformował jednego z pracowników klubu o możliwoœciš nawišzania współpracy z CERN (Europejska Organizacja Badań Jšdrowych).

Do klubu miał zgłosić się mężczyzna, który jest przedstawicielem organizacji. Do spotkania doszło dzień póŸniej. Na miejscu okazało się, że spotkanie dotyczy możliwoœci stworzenia aplikacji dla klubu. Koszt? 5 tysięcy złotych miesięcznie. 

Gdy przedstawiciele klubu odmówili, członek Forum Młodych PiS zaproponował nawišzanie współpracy w kwestii cateringu na stadionie. Również ta propozycja spotkała się z odmowš.

Przewodniczšcy Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwoœci w Krakowie Jakub Cieœla opublikował oœwiadczenie w tej sprawie. 

"Jeden z opisywanych Panów od dawna nie jest naszym członkiem. Dwóch pozostałych zostało w trybie nagłym zawieszonych i jeszcze dzisiaj zostanš usunięci z organizacji" - czytamy w oœwiadczeniu.

ródło: Lovekraków

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL