Media: Prezydent skrytykował rząd?

aktualizacja: 09.09.2017, 07:04
Belweder
Belweder
Foto: PAP/Tomasz Gzell

Podczas trwającego prawie dwie i pół godziny spotkania z Jarosławem Kaczyńskim prezydent Andrzej Duda miał krytykować pracę trzech ministrów rządu Beaty Szydło: Macierewicza, Waszczykowskiego i Radziwiłła - donosi Fakt.24.pl

REDAKCJA POLECA

Spotkanie odbyło się z inicjatywy partii rządzącej. Jarosława Kaczyńskiego w progu Belwederu przywitał prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

To pierwsze spotkanie Duda-Kaczyński po zawetowaniu przez prezydenta ustaw o KRS i SN.

Jak po 20 poinformował Fakt24.pl, prezydent Duda podczas tego spotkania miał wyrazić niezadowolenie z pracy trzech ministrów rządu Beaty Szydło - Witolda Waszczykowskiego, Antoniego Macierewicza i Konstantego Radziwiłła.

Jak mówią źródła Faktu, rozmowa z ministrem Waszczykowskim nie ma sensu, "bo wydaje się niereformowalny", o konflikcie MON - Pałac Prezydencki wiadomo od dawna, a w przypadku ministra Konstantego Radziwiłła prezydent ma być zaniepokojony budzącą wiele kontrowersji ustawą o sieci szpitali.

Spotkanie prezesa PiS i prezydenta jako pierwsza skomentowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek:

Miejsce i godzina spotkania były utrzymane w ścisłej tajemnicy, podobnie jak tematy rozmowy.

Dziś marszałek Stanisław Karczewski zapewnił jedynie, że do "spotkania dojdzie na pewno" oraz że będzie ono "konstruktywne i owocne".

Dziś w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie władz Prawa i Sprawiedliwości.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE