Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Prawo i Sprawiedliwoœć

Media: Prezydent skrytykował rzšd?

Belweder
PAP/Tomasz Gzell
Podczas trwajšcego prawie dwie i pół godziny spotkania z Jarosławem Kaczyńskim prezydent Andrzej Duda miał krytykować pracę trzech ministrów rzšdu Beaty Szydło: Macierewicza, Waszczykowskiego i Radziwiłła - donosi Fakt.24.pl

Spotkanie odbyło się z inicjatywy partii rzšdzšcej. Jarosława Kaczyńskiego w progu Belwederu przywitał prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

To pierwsze spotkanie Duda-Kaczyński po zawetowaniu przez prezydenta ustaw o KRS i SN.

Jak po 20 poinformował Fakt24.pl, prezydent Duda podczas tego spotkania miał wyrazić niezadowolenie z pracy trzech ministrów rzšdu Beaty Szydło - Witolda Waszczykowskiego, Antoniego Macierewicza i Konstantego Radziwiłła.

Jak mówiš Ÿródła Faktu, rozmowa z ministrem Waszczykowskim nie ma sensu, "bo wydaje się niereformowalny", o konflikcie MON - Pałac Prezydencki wiadomo od dawna, a w przypadku ministra Konstantego Radziwiłła prezydent ma być zaniepokojony budzšcš wiele kontrowersji ustawš o sieci szpitali.

Spotkanie prezesa PiS i prezydenta jako pierwsza skomentowała rzeczniczka PiS Beata Mazurek:

Miejsce i godzina spotkania były utrzymane w œcisłej tajemnicy, podobnie jak tematy rozmowy.

Dziœ marszałek Stanisław Karczewski zapewnił jedynie, że do "spotkania dojdzie na pewno" oraz że będzie ono "konstruktywne i owocne".

Dziœ w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej odbyło się spotkanie władz Prawa i Sprawiedliwoœci.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL