Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Prawo i Sprawiedliwoœć

Krystyna Pawłowicz na Facebooku: Schetyna zapowiedział "pucz"

Fotorzepa, Jerzy Dudek
Panie Marszałku,poproszę w poniedziałek NIE WPUSZCZAĆ do Sejmu na żadne "wysłuchania" opozycyjnych "autorytetów".NIKOGO. Jak wejdš,to możliwe,że już nie wyjdš... - apeluje na swoim profilu na Facebooku Krystyna Pawłowicz.

Posłanka PiS napisała na swoim profilu, że opozycja, zdesperowana planowanymi reformami sšdownictwa, zamierza zrobić "WSZYSTKO, by zablokować w Sejmie te prace" (pisownia oryg. - red.).

Krystyna Pawłowicz zauważa, że 17 lipca, w przeddzień ostatniego przed wakacjami posiedzenia Sejmu, opozycja zamierza zorganizować "wysłuchanie publiczne swych 'prawnych autorytetów' /pewnie A.Rzeplińskiego,M.Gersdorf,mec.Trelę,J.Stępnia i podobnych antydemokratycznych aktywistów/,którzy rewolucyjnie wypowiedzš się co myœlš o reformach nowych władz państwa,o 'końcu demokracji','zamachu stanu' itp." - pisze posłanka na swoim profilu i dodaje, że zapewne "opozycja ze swoimi autorytetami nie będzie chciała potem opuœcić Sejmu i jego prace zostanš zablokowane".

- Wyobrażacie sobie ew.wynoszenie z Sejmu przez Straż Marszałkowskš lub Policję pana Rzeplińskiego lub paniš prezes SN M. Gersdorf? A choćby i ich młodszych w "autorytecie" kolegów,jakichœ profesorów? - pisze Pawłowicz i apeluje do marszałka Kuchcińskiego, aby nie wpuszczać w poniedziałek do Sejmu "żadnych autorytetów na żadne wysłuchania".

- Poseł Schetyna już dziœ przecież otwarcie "niestandardowe",wręcz bojówkarskie działania ,a nawet kolejny "pucz" blokujšcy reformy sšdownictwa zapowiedział - kończy posłanka PiS.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL