Ryszard Terlecki: Komisja Wenecka zwiedza Warszawę

aktualizacja: 12.09.2016, 13:08
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Komisja Wenecka podróżuje po Europie i odwiedziła też Warszawę. To bardzo miłe, taka wizyta krajoznawcza - tak przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki podsumował wizytę członków KW w Polsce.

REDAKCJA POLECA

Członkowie Komisji Weneckiej przebywają w Warszawie z dwudniową wizytą, związaną z pracą nad opinią w sprawie nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Opinia ta ma zostać przyjętaa podczas październikowego posiedzenia KW.

Ryszard Terlecki, pytany o opinię na temat wizyty KW stwierdził, że Komisja po prostu podróżuje po Europie i zwiedza również Warszawę.

- To bardzo sympatyczne, nie mamy nic przeciwko temu, żeby członkowie Komisji zwiedzili Warszawę - zapewnił Terlecki.

Polityk PiS przyznał, że nie przywiązuje do tej wizyty "szczególnej wagi". Stwierdził, że podczas swojego spotkania z Komisją Wenecką miał mieszane uczucia , bo niektórzy z jej członków nie byli do rozmowy przygotowani. Odniósł nawet wrażenie, że "nie bardzo wiedzieli, w jakim są kraju". 

Terlecki uznał, że wszystko, czego Komisja Wenecka chciała się dowiedzieć o sytuacji w Polsce zostało jej przedstawione, a teraz przebywa w naszym kraju z "wizytą krajoznawczą".

Komentarz dnia
Żródło: TVN24

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE