Czarnecki: Nikt nie myśli o dymisji szefa MON

aktualizacja: 17.08.2017, 14:36
Sprawa Puszczy Białowieskiej to jedna z 1656 spraw spornych między Pol...
Sprawa Puszczy Białowieskiej to jedna z 1656 spraw spornych między Polską a Unią Europejską. Ryszard Czarnecki, eurodeputowany
Foto: Fotorzepa, Tomasz Jodłowski

Mamy prawo dochodzić reparacji za II wojnę od Rosji – mówi eurodeputowany PiS Ryszard Czarnecki.

Rz: Czy państwo zdało egzamin po nawałnicy na Pomorzu? W stolicy defilowano z okazji święta Wojska Polskiego, a poszkodowani czekali kilka dni na pomoc i decyzje rządzących. Mamy państwo teoretyczne?

Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego: Proszę nie żartować! Czy naprawdę uważa pan, że należało odwołać defiladę i uroczystości państwowe, pokazując, że państwo polskie zawiesiło normalne funkcjonowanie z powodu klęski żywiołowej?

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów "Rzeczpospolitej"

Zamów subskrypcję
i czytaj bez ograniczeń!

Kup teraz
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE