GUS będzie miał nowe logo. Za 22 tysiące złotych

aktualizacja: 31.08.2017, 16:28
Foto: GUS

Główny Urząd Statystyczny rozstrzygnął konkurs na nowe logo instytucji. Nowa identyfikacja wizualna ma być wdrożona pod koniec bieżącego roku.

REDAKCJA POLECA

W ogłoszonym 19 maja konkursie, wybierano logo Głównego Urzędu Statystycznego, znaków graficznych dla 16 urzędów statystycznych oraz logo 100-lecia GUS.

Wyniki konkursu GUS opublikował na swojej stronie internetowej. Autorką zwycięskiej pracy jest Susana Wesołek.

Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 22 tys. zł.

Ośmioosobowy Sąd Konkursowy, w którym zasiadało czterech przedstawicieli organizatora oraz czterech niezależnych ekspertów wewnętrznych, wyróżnił także dwie inne prace, których autorzy otrzymają po 2,5 tys. zł.

Wyróżniona praca na logo GUS Wojciecha Janickiego:

Wyróżniona praca na logo GUS Anny Haraburdy:

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE