Razem apeluje do "demokratów na prawicy"

aktualizacja: 17.07.2017, 14:34
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Rutkowski

Partia Razem opublikowała w internecie apel "demokratycznej lewicy" do "demokratów na prawicy". Wzywa w nim do zablokowania proponowanych przez PiS zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym.

REDAKCJA POLECA

"Wierzymy, że są wśród Was tacy, którzy tak jak my z niepokojem patrzą na coraz groźniejsze działania partii rządzącej" - głosi apel Razem.

Następnie działacze tego ugrupowania zarzuca PiS "zachłyśnięcie się władzą" oraz podporządkowanie partii instytucji publicznych.

"To niszczycielskie podejście do instytucji osiąga apogeum w ataku na Sąd Najwyższy" - podkreślają działacze Razem.

Przedstawiciele lewicowej partii przypominają przy tej okazji, że SN "stoi na straży wolnych i uczciwych wyborów".

Następnie Razem przekonuje, że ustawę tę "można jeszcze zatrzymać" i apeluje do posłów i senatorów o głosowanie przeciw tej ustawie, a do prawicowych publicystów o jej potępienie.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE