Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Polityka

Doradztwo medialne dla Kuchcińskiego za 60 tys. zł

Marek Kuchciński
materiały prasowe
Marek Kuchciński będzie korzystał z usług firmy Gall Media. Kancelaria Sejmu podpisała umowę w zakresie przygotowania strategii komunikacji medialnej i szkoleń medialnych dla marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i jego współpracowników. Za pół roku usług zapłaci 60 tysięcy złotych.

O umowie poinformował na Twitterze właściciel konta "dane publiczne". Umowę z firmą Gall Media podpisano 1 stycznia 2017 roku. Będzie ona obowiązywać przez sześć miesięcy. "Stałe doradztwo w zakresie współpracy i opracowywania strategii komunikacji medialnej dla marszałka Sejmu oraz szkoleń i konsultacji dla współpracowników marszałka Sejmu w zakresie komunikacji medialnej" - podano w opisie zlecenia.

Spółka Gall Media należy do Lidii Gall, byłej dziennikarki Telewizji Polskiej i "Tygodnika Solidarność".

Kancelaria Sejmu wyjaśniła TVN24 BiS, na czym będzie polegało doradztwo. "Umowa pomiędzy Kancelarią Sejmu a firmą Gall Media ma charakter bardzo szeroki i nie polega na 'szkoleniach medialnych Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego', ale na stałym doradztwie w zakresie współpracy i opracowywania strategii komunikacji medialnej oraz szkoleniach i konsultacjach dla współpracowników Marszałka Sejmu w tym zakresie" - podano w odpowiedzi.

"Z istoty umów stałego doradztwa wynika, że ich zakres jest na bieżąco doprecyzowywany i uzgadniany pomiędzy stronami" - dodano.

Kancelaria Sejmu wyjaśniła również, czemu akurat tę firmę wybrano. "Firma została wybrana w oparciu o przeprowadzone badanie rynku oraz zbieżność świadczonych usług z zapotrzebowaniem zamawiającego" - tłumaczy Kancelaria.

 

Źródło: rp.pl/TVN24 BiS

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL