Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 01.01.2016 06:53 Publikacja: 01.01.2016 06:37
Foto: AFP
- Korea Południowa prowadzi jednostronne działania zmierzające do zjednoczenia co powoduje wzrost nieufności i zaostrza konflikt między nami - powiedział Kim Dzong Un w 30-minutowym przemówieniu noworocznym transmitowanym przez państwową telewizję północnokoreańską. Ujęcia z przemawiającym przywódcą Korei Północnej były przeplatane zdjęciami fabryk i gospodarstw rolnych.
W ubiegłorocznym przemówieniu noworocznym Kim Dzong Un podkreślał otwartość na rozmowy z Seulem, ale od momentu, gdy w sierpniu na koreańskim pograniczu dwóch żołnierzy Korei Południowej zostało rannych w wyniku eksplozji miny lądowej, stosunki między oboma państwami uległy ochłodzeniu.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Jeśli negocjacje z Partią Demokratyczną dotyczące zakończenia tzw. shutdownu będą „zmierzać donikąd”, administra...
Niemiecki dziennik „Bild” poinformował w niedzielę o wywiadzie Merkel udzielonym węgierskiemu kanałowi Partizan....
Najstarsza wnuczka Donalda Trumpa, 18-letnia Kai właśnie ruszyła ze swoją linią odzieżową. Problem w tym, że pro...
Rewolucja na Wyspach. Po raz pierwszy to nie Partia Konserwatywna, ale populista Nigel Farage z Reform UK stał s...
Po przeliczeniu głosów niemal ze wszystkich obwodów wybory parlamentarne w Czechach wygrywa – zgodnie z przewidy...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas