Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Podatki

Doda oddała warty 130 tys. zł pierścionek zaręczynowy urzędowi skarbowemu

Dorota Rabczewska
Fotorzeapa/Dominik Pisarek
Doda nie odda Emilowi Haidarowi pierœcionka zaręczynowego. Choć były narzeczony piosenkarki wywalczył przed sšdem zwrot platynowego pierœcionka z odwzorowaniem serca z diamentu, biżuterię przejšł fiskus, na poczet długów Haidara wobec Skarbu Państwa.

Dorota Rabczewska poinformowała na swoim profilu na Facebooku o zajęciu przez Naczelnika Urzędu Skarbowego-Warszawa Mokotów pierœcionka i opublikowała zdjęcie protokołu zajęcia. Organy egzekucyjne zajmujš majštek dłużników niezależnie od tego, czy znajduje się we władaniu zobowišzanych czy we władaniu innych osób, dlatego fiskus mógł przejšć biżuterię. Doda informuje, że wynoszšce 19 mln zł zadłużenie jej byłego narzeczonego wobec Skarbu Państwa pomniejszy się tylko o 130 tys. zł, bo na tyle wyceniono wartoœć pierœcionka.

Emil Haidar, były narzeczony Doroty Rabczewskiej, na drodze sšdowej zażšdał od niej zwrotu drogich prezentów, jakimi jš obdarował w trakcie zwišzku. Spór wygrał tylko częœciowo. Sšd Okręgowy w Warszawie stwierdził, że piosenkarka musi oddać pierœcionek zaręczynowy, który uznał za przedmiot umowy przedmałżeńskiej. Inne kosztowne prezenty, o łšcznej wartoœci równej wartoœci pierœcionka, Doda mogła zatrzymać. Kosztami procesu sšd obarczył strony po połowie.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL