Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Po godzinach

Letnia Spartakiada Prawników rusza 9 września

www.sxc.hu
Po raz pierwszy w tym roku urzšdzono miasteczko spartakiadowe.

XXVI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników rusza już w œrodę 9 wrzeœnia i potrwa do niedzieli 14 wrzeœnia. Tegorocznš organizuje Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie.

Zawody obejmujš ponad 20 dyscyplin sportowych. Oprócz tradycyjnych sportów drużynowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy streetball nie zabraknie także kręgli, szachów, golfa, a także brydża.

Uczestnicy spartakiady zostanš zakwaterowani w obiektach Szkoły Główniej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie odbywać się będzie większoœć konkurencji sportowych.

Przewiduje się ponadto wiele imprez towarzyszšcych. Po raz pierwszy w historii ogólnopolskich spartakiad prawników uczestnicy będš mieli możliwoœć skorzystania z wyjštkowej atrakcji. Mowa tu o centralnym miejscu, tzw. miasteczku spartakiadowym. Będzie w nim można odpoczšć między zawodami, podzielić się wrażeniami ze sportowej rywalizacji i cieszyć zwycięstwami. Dodatkowo w tym miasteczku odbywać się będš zawody w takich konkurencjach, jak: rzut kaloszem, ringo czy piłkarzyki.

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL