Jarosław Kaczyński jest nieszczęśliwy i samotny

aktualizacja: 12.03.2016, 18:06
Joanna Scheuring-Wielgus
Joanna Scheuring-Wielgus
Foto: Fotorzepa, Darek Golik

- Ryszard Petru potrafi się przyznać do błędu, do tego, że czegoś nie wiedział. Na przykład do tego, że powiedział o święcie Sześciu Króli, a nie o Trzech Królach - mówi Joanna Scheuring-Wielgus, posłanka Nowoczesnej

REDAKCJA POLECA

Plus Minus: Jak się czuje kontrkultura u Petru?

Bardzo dobrze się czuję. Przecieram szlaki, wprowadzam swoje pomysły, uczę innych...

Opornie idzie to uczenie, sądząc po liderze.

Przecież Nowoczesna to nie tylko Ryszard Petru.

To także dziewczyny z młodzieżówek UW czy PO plus gromadka banksterów. Kompletnie inny świat.

PLUS MINUS


Prenumerata sobotniego wydania „Rzeczpospolitej”:


prenumerata.rp.pl/plusminus


tel. 800 12 01 95

KOMENTARZ DNIA

Żródło: Plus Minus

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Business Communication. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Business Communication lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych". Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE