Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Platforma Obywatelska

Ewa Kopacz: Jest scenariusz, jak zablokować PiS

Fotorzepa, Roman Bosiacki
Ewa Kopacz powiedziała, że opozycja ma przygotowany scenariusz na zablokowanie prac nad ustawš o Sšdzie Najwyższym. - Nie będzie powtórki z 16 grudnia - powiedziała była premier.

Pierwsze czytanie złożonego przez posłów PiS projektu ustawy o Sšdzie Najwyższym zaplanowano na œrodę - wynika z zamieszczonego wieczorem na stronie internetowej Sejmu wstępnego harmonogramu obrad rozpoczynajšcego się we wtorek trzydniowego posiedzenia Sejmu.

- Dzisiaj wszyscy, którzy widzš, co wyczynia PiS po tych blisko dwóch latach, powinni trzymać kciuki za tych, którzy sš w opozycji - powiedziała w Polsat News Ewa Kopacz.

- Tylko ta jedna opozycja i taka, która nie œciga się dzisiaj na stanowiska premierowskie, ale mówi jednym głosem, by odsunšć PiS od władzy, ma szansę wygrać w następnych wyborach - mówiła była premier.

Wiceprzewodniczšca PO nie chciała przekazać, jaki plan przygotowała opozycja. - Nie mogę zdradzić, jakš mamy strategię - skomentowała.

- Absolutnie nie będzie powtórki z 16 grudnia, ale mamy rozpisany scenariusz, jak skutecznie zablokować prace nad tš szkodliwš ustawš - zapowiedziała.

Więcej: Polsat News

ródło: Polsat News

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL