Oscary 2016 na rp.pl

aktualizacja: 27.02.2016, 00:24
Foto: PAP/EPA

Czy Leonardo Di Caprio doczeka się upragnionego Oscara? Czy najlepszym filmem roku okaże się "Zjawa", czy może "Marsjanin"? A może Akademia - nie pierwszy raz w swojej historii - zaskoczy wszystkich widzów? Odpowiedzi na te pytania poznamy w nocy z 28 na 29 lutego. Relację na żywo z gali wręczenia Oscarów będzie można śledzić na stronie rp.pl.

REDAKCJA POLECA
27.02.2016
Oscary 2016: Hasła najczęściej wyszukiwane w Google
25.02.2016
Oscary: Chodzi o filmy, a nie o kolor skóry
14.01.2016
"Zjawa" i "Marsjanin" powalczą o Oscara
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?

Naszą relację zaczynamy o północy. Przed ceremonią przypomnimy wszystkich nominowanych do najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie, będziemy podpatrywać gwiazdy na czerwonym dywanie, nie zabraknie też oscarowych ciekawostek. A potem na bieżąco informować będziemy o tym, kto w tym roku będzie cieszył się z Oscara, a kto będzie musiał obejść się ze smakiem.

 

A po rozdaniu Oscarów, o 9 rano 29 lutego, zapraszamy na oscarowy poranek - w naszym telewizyjnym studio Barbara Hollender, Jacek Marczyński i Jacek Cieślak będą oceniać werdykt Akademii.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE