Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Nieruchomoœci

Nowy biurowiec LC Corp

Wola Retro
materiały prasowe
Deweloper rusza z budowš Wola Retro, głównym najemcš jest Budimex.

LC Corp w samym nowym biurowym centrum stolicy zrealizuje nietypowy projekt łšczšcy nowe budynki klasy A ze zmodernizowanym obiektem z lat 30. ubiegłego wieku, jednym z nielicznych zachowanych w tej częœci stolicy. Wola Retro zaoferuje 24,5 tys. mkw. najmu, z tego 6,6 tys. przypada na przedwojenny budynek.

Generalnym wykonawcš jest giełdowy Budimex, biurowiec zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019 roku.

- Byliœmy jednš z pierwszych firm, które uwierzyły w biznesowy potencjał Woli. Dzielnica się zmienia, oferuje powierzchnie różnego typu, dzięki czemu nie stanie się zagłębiem – zaznaczył Tomasz Wróbel, członek zarzšdu LC Corp. - Wola Retro odzwierciedla naszš strategię. Każdy projekt biurowy musi być trafiony w punkt. Realizujemy inwestycje kiedy jesteœmy pewni i mamy dobry odzew z runku, bo dziœ to pracownicy decydujš o tym, gdzie będš się mieœcić siedziby firm – dodał.

LC Corp rusza formalnie z komercjalizacjš, 8 tys. mkw. wynajšł Budimex – tu zostanie przeniesiona centrala. Na poparcie słów, że to załoga wybiera teraz miejsce pracy, przedstawiciel Budimeksu powiedział, że pracownicy głosowali nad trzema propozycjami nowej siedziby. Wolę wybrała większoœć 85 proc.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL