Nieruchomości

Nowy biurowiec LC Corp

Wola Retro
materiały prasowe
Deweloper rusza z budową Wola Retro, głównym najemcą jest Budimex.

LC Corp w samym nowym biurowym centrum stolicy zrealizuje nietypowy projekt łączący nowe budynki klasy A ze zmodernizowanym obiektem z lat 30. ubiegłego wieku, jednym z nielicznych zachowanych w tej części stolicy. Wola Retro zaoferuje 24,5 tys. mkw. najmu, z tego 6,6 tys. przypada na przedwojenny budynek.

Generalnym wykonawcą jest giełdowy Budimex, biurowiec zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019 roku.

- Byliśmy jedną z pierwszych firm, które uwierzyły w biznesowy potencjał Woli. Dzielnica się zmienia, oferuje powierzchnie różnego typu, dzięki czemu nie stanie się zagłębiem – zaznaczył Tomasz Wróbel, członek zarządu LC Corp. - Wola Retro odzwierciedla naszą strategię. Każdy projekt biurowy musi być trafiony w punkt. Realizujemy inwestycje kiedy jesteśmy pewni i mamy dobry odzew z runku, bo dziś to pracownicy decydują o tym, gdzie będą się mieścić siedziby firm – dodał.

LC Corp rusza formalnie z komercjalizacją, 8 tys. mkw. wynajął Budimex – tu zostanie przeniesiona centrala. Na poparcie słów, że to załoga wybiera teraz miejsce pracy, przedstawiciel Budimeksu powiedział, że pracownicy głosowali nad trzema propozycjami nowej siedziby. Wolę wybrała większość 85 proc.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL