Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Muzyka

Spice Girls znowu razem

AFP
Wszystkie członkinie zespołu Spice Girls, kultowego girls bandu lat 90-tych, ogłosiły, że pracujš nad nowymi, wspólnymi projektami. Po osiemnastu latach przerwy.

Victoria Beckham, Emma Bunton, Geri Horner (Halliwell), Melanie Brown i Melanie Chisholm spotkały się w pištek i oficjalnie ogłosiły powrót Spice Girls.

W wydanym oœwiadczeniu przeczytać można, że piosenkarki spędziły wspólne popołudnie, "nadrabiajšc zaległoœci" oraz że czujš się oszołomione, jak wiele osób jest zainteresowanych ich powrotem do œwiata muzyki. Oznajmiły, że nadszedł czas, żeby odkryć nowe, wspólne horyzonty. Wszystkie uważajš, że jest wiele różnych możliwoœci, które pozwolš fanom poczuć dawnš energię Spice Girls oraz wzmocnić przesłanie „girl power” (kobiecej mocy), które towarzyszy im od zawsze.

Jako pierwsza podzieliła się tš informacjš Victoria Beckham, publikujšc zdjęcie ze spotkania na Instagramie.

Brytyjski „The Sun” donosi jednak, że piosenkarki nie majš w planach powrotu na scenę. Wiadomo już, że każda z nich otrzyma 10 milionów funtów za występ w chińskiej telewizji, nowy talent show, płytę z kompilacjš największych hitów oraz kontrakty reklamowe.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL