Sinead O'Connor myśli o samobójstwie

aktualizacja: 08.08.2017, 15:40
Foto: YouTube(kadr z filmu)

Irlandzka piosenkarka Sinead O'Connor opublikowała na swoim koncie na Facebooku film, w którym mówi, że ma myśli samobójcze. Wokalistka od lat cierpi na depresję i kilkukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

Nagranie opublikowane przez O’Connor poruszyło internautów. Wielu obawia się, że piosenkarka będzie próbowała popełnić samobójstwo.

Film opublikowany został w czwartek w New Jersey. O'Connor mówi w nim, że cierpi na trzy choroby psychiczne. Wyjaśnia także, że od dwóch lat mieszka samotnie, z dala od rodziny w Irlandii. - Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma nikogo, oprócz mojego psychiatry, najmilszego człowieka na świecie. Mówi, że jestem bohaterką i to jedyna rzecz, która aktualnie trzyma mnie przy życiu. To trochę żałosne - mówiła. - Nagle wszyscy ludzie, którzy mają cię kochać lub dbać o ciebie, traktują cię jak g***o - podkreślała.

O'Connor zaznaczyła także, że ma nadzieję, iż wideo będzie „jakkolwiek pomocne” dla osób, które mogą mieć podobne problemy. - Wiem, że takich ludzi jak ja są miliony - mówiła. - Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak to jest, dlatego nagrywam to wideo - dodała.

Sinead O’Connor od dawna zmaga się z depresją. W 2015 roku w jednym z hoteli w Irlandii próbowała popełnić samobójstwo przedawkowując narkotyki. Już wtedy, w liście pożegnalnym artystka zaznaczała, że jest samotna i ma problemy rodzinne.

Komentarz dnia
Żródło: People.com

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE