Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Muzyka

Sinead O'Connor myśli o samobójstwie

YouTube(kadr z filmu)
Irlandzka piosenkarka Sinead O'Connor opublikowała na swoim koncie na Facebooku film, w którym mówi, że ma myœli samobójcze. Wokalistka od lat cierpi na depresję i kilkukrotnie próbowała popełnić samobójstwo.

Nagranie opublikowane przez O’Connor poruszyło internautów. Wielu obawia się, że piosenkarka będzie próbowała popełnić samobójstwo.

Film opublikowany został w czwartek w New Jersey. O'Connor mówi w nim, że cierpi na trzy choroby psychiczne. Wyjaœnia także, że od dwóch lat mieszka samotnie, z dala od rodziny w Irlandii. - Jestem zupełnie sama. W moim życiu nie ma nikogo, oprócz mojego psychiatry, najmilszego człowieka na œwiecie. Mówi, że jestem bohaterkš i to jedyna rzecz, która aktualnie trzyma mnie przy życiu. To trochę żałosne - mówiła. - Nagle wszyscy ludzie, którzy majš cię kochać lub dbać o ciebie, traktujš cię jak g***o - podkreœlała.

O'Connor zaznaczyła także, że ma nadzieję, iż wideo będzie „jakkolwiek pomocne” dla osób, które mogš mieć podobne problemy. - Wiem, że takich ludzi jak ja sš miliony - mówiła. - Chcę, aby wszyscy wiedzieli, jak to jest, dlatego nagrywam to wideo - dodała.

Sinead O’Connor od dawna zmaga się z depresjš. W 2015 roku w jednym z hoteli w Irlandii próbowała popełnić samobójstwo przedawkowujšc narkotyki. Już wtedy, w liœcie pożegnalnym artystka zaznaczała, że jest samotna i ma problemy rodzinne.

ródło: people.com

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL