Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Muzyka

Jagger zaskakuje politycznym komentarzem

materiały prasowe
Wokalista The Rolling Stones zaskoczył fanów premierš dwóch solowych piosenek „Gotta Get A Grip” i „England Lost”. Za wokalnym i gitarowym popisem kryje się osobisty komentarz artysty przejętego i sfrustrowanego dzisiejszymi przemianami.

Mick Jagger nie czekajšc na zebranie całego materiału na album, postanowił podzielić się z fanami najnowszymi singlami, kiedy ich przekaz jest mocny i aktualny. Wpadajšce w ucho i jednoczeœnie prowokacyjne piosenki majš zmusić do refleksji każdego fana.

„Gotta Get A Grip” to bezpoœredni apel muzyka, żeby pomimo trudnych czasów wzišć się w garœć, być sobš i próbować kreować własnš przyszłoœć po swojemu. Mecz piłkarski opisany w „England Lost” stanowi metaforę aktualnej sytuacji ojczyzny artysty. Stawkš jest przyszłoœć Anglii, która zdaje się nieuchronnie kroczyć ku upadkowi. Jednak pomimo dojmujšcej niepewnoœci i targajšcych muzykiem wštpliwoœci, artysta nie byłby sobš, gdyby nie opowiedział tej historii z nutkš ironii i humoru.

Oprócz wersji podstawowych piosenek dostępne sš w sieci także cztery remiksy oraz alternatywna wersja „England Lost”, w której goœcinnie udziela się pionier grime’u - Skepta.

Tymczasem w kanale Vevo można oglšdać teledyski “Gotta Get A Grip” w reżyserii Saam Farahmand z udziałem Jemima Kirke’a

Gotta Get A Grip (Official Video) by Mick Jagger on VEVO.

oraz ”England Lost” Saam Farahmand z udziałem Luke’a Evansa

England Lost (Official Video) by Mick Jagger on VEVO.

Pozostałe wersje: http://vevo.ly/ZdYic8

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL