Zespół Kult zagrał w warszawskim klubie Stodoła

aktualizacja: 13.03.2017, 10:23

Legenda polskiego rocka, zespół Kult, po czterech latach od pierwszej trasy koncertowej, na której wystąpił z materiałem akustycznym, powraca w tamtej odsłonie. 11 marca w warszawskim klubie Stodoła usłyszeć można było największe przeboje Kultu. Obejrzyj zdjęcia z koncertu w Warszawie.

REDAKCJA POLECA
08.03.2017
Macy Gray zagrała w warszawskim klubie Stodoła
27.02.2017
Luxtorpeda wystąpiła w Trójce
22.02.2017
Koncert Skunk Anansie w warszawskim klubie Sodoła
kariera
Najlepsza polska uczelnia biznesowa?
Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE