Klezmatics na zakończenie Warszawy Singera

aktualizacja: 05.09.2016, 17:31

Podczas koncertu zamknięcia tegorocznej edycji festiwalu Warszawa Singera na placu Grzybowskim wystąpiła amerykańska grupa The Klezmatics. Występem zatytułowanym "Tribute to Warsaw" świętowali także trzydziestolecie swojej działalności. Ukłon wobec miasta nie był jedynie kurtuazją. Dziadek jednego z muzyków, grającego na akordeonie, Lorina Sklamberga żył w Warszawie i pracował jako krawiec.

Komentarz dnia
Żródło: rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE