Aktualizacja: 06.03.2018 18:13 Publikacja: 06.03.2018 17:45
Foto: Fotorzepa / J.Morek / PAI
Ustawa na wejść w życie po upływie 14 dni od jej ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. Głosowanie nad całością ustawy poprzedziła ostra wymiana zarzutów między stroną rządową popieraną przez Kukiz'15 a opozycją. Ta wskazywała, że ustawa jest – mówiąc delikatnie – niestarannie przygotowana.
– Przywracamy właściwe miejsce tym, którzy zdradzili polski naród i splamili mundur żołnierza polskiego – mówił poseł Piotr Kaleta z PiS. – To nie posłowie decydują, kto był patriotą, a kto zdrajcą, tylko w dyktaturach, dyktatorzy decydują o tym – mówił Stefan Niesiołowski.
Mój klient nie przyznał się do zarzucanych mu czynów; złożył oświadczenie dotyczące swojej kondycji zdrowotnej –...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Sąd Najwyższy uznał w środę częściowo skargi Karola Nawrockiego i Marka Jakubiaka, którzy zakwestionowali niektó...
Czy złożenie w akcie notarialnym nieprawdziwego oświadczenia stanowi przestępstwo? Sprawę, na kanwie historii z...
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas