Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Motoryzacja

Amerykańska odnowa aut

Ziebart, zajmujšcy się renowacjš samochodów, chce zbudować w Polsce sieć franczyzowš. Zaczyna od mniejszych punktów - informuje "Puls Biznesu".
    Samochód zazwyczaj trafia do warsztatu wtedy, gdy coœ się w nim zepsuje lub gdy musi przejœć przeglšd. Kilku przedsiębiorców z Poznania uznało, że można przekonać Polaków do tego, by zaczęli wydawać pienišdze nie tylko na konieczne naprawy, ale też na renowacje oraz odœwieżanie, ochronę i personalizację wyglšdu auta. Skontaktowali się z amerykańskš grupš Ziebart, uzyskali licencję franczyzobiorcy i ruszajš w Polskę.
"Ziebart to marka, która ma pół wieku historii w USA, ale w Polsce nie jest rozpoznawalna, niska jest też œwiadomoœć usług z zakresu auto detailingu, czyli kompleksowego czyszczenia, konserwacji i renowacji samochodu. Będziemy inwestować w to, żeby zmienić ten stan rzeczy" - mówi prezes Ziebart Polska Bartosz Liszkowski. "Celujemy w duże miasta, w tym roku startujemy powoli i chcemy mieć 3-5 punktów, a w przyszłym przyspieszamy i otworzymy około 10" - zapowiada Liszkowski.
ródło: ekonomia.rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL