Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 17.04.2018 17:14 Publikacja: 17.04.2018 17:14
Foto: Bloomberg
Dyrekcja firmy spotkała się 13 kwietnia z rada pracownicza i związkiem IG Metall dla omówienia propozycji francuskiego właściciela po wyłączeniu 3 niemieckich fabryk Opla z kompleksowego planu inwestycyjno-produkcyjnego.
- To bardzo rozczarowujące - stwierdził nowy prezes Michael Lohscheller w komunikacie dla załogi. Stwierdził, że przedstawiciele pracowników nie zaoferowali konkretnych propozycji, jak osiągnąć założenia produkcyjne w Eisenach, gdzie pracuje 1800 ludzi.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Truskawki, wprawdzie nie z kluskami i jogurtem, ale ze śmietaną można jeszcze na Wimbledonie kupić, ale kibice ż...
Finansowanie dla polskich start-upów gwałtownie spada. W Rzymie państwa europejskie ustalają szczegóły odbudowy...
Do 22,5 zł rosły notowania Pepco Group na otwarciu czwartkowej sesji w reakcji na wyniki i plany handlowego prze...
W ciągu trzech lat tej brutalnej wojny reżim Putina zagrabił prywatne aktywa o wartości co najmniej 50 mld dolar...
Rosja atakuje Ukrainę rekordową ilością dronów i rakiet, Polska nisko w europejskim rankingu cyberbezpieczeństwa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas