Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.07.2017 10:42 Publikacja: 19.07.2017 10:35
Dieselgate Volkswagena zaszkodził Porsche i marce samochodów sportowych, która wprowadziła pierwszego diesla w 2009 r. w wersji sportowo-użytkowej Cayenne.
- Oczywiście zajmujemy się tą kwestią, nie podjęliśmy jeszcze decyzji w tej sprawie — stwierdził Blume w wywiadzie udzielonym na torze wyścigowym w Nürburgring. Wyjaśnił, że Porsche będzie oferować w ciągu najbliższych 10-15 lat kombinację silników spalinowych, pojazdy hybrydowe plug-in i w pełni elektryczne, a do końca dekady zdecyduje, czy diesle mają przyszłość w tej firmie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Zapowiedź wejścia na krajowy rynek usług komórkowych fintechu Revolut nie przeszła bez echa. By ocenić, co może...
Kolejne już w Rosji zagrabienie prywatnego majątku przez reżim. Tym razem chodzi o producenta złota. Działania K...
Przedsiębiorcy za Odrą obawiają się, że ewentualne wprowadzenie poboru dodatkowo zmniejszy dostępność siły roboc...
Amerykański Senat i Izba Reprezentantów przegłosowały „Big Beautiful Bill” Trumpa, branża logistyczna ostrzega p...
Fundacje rodzinne stają się coraz popularniejszym narzędziem dla polskich przedsiębiorców oraz rodzin biznesowyc...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas