Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Mieszkaniowe

Tower Investments z umowami na 30 mln zł

Deweloper znalazł nabywców na trzy projekty, wpływy reinwestuje w kolejne przedsięwzięcia.

Zmierzajšcy na GPW deweloper sprzedał projekt City Shopin przy ul. Szwedzkiej w Warszawie oraz podpisał przedwstępne umowy zbycia dwóch działek w stolicy na których majš stanšć markety Biedronki i nieujawnionego podmiotu. Wpływy zostanš przeznaczone na dalszy rozwój.

- Przed nami okres wytężonej pracy, będziemy inwestować w nowe nieruchomoœci, co zapewni nam dalszy dynamiczny rozwój. Tylko przez ostatnie miesišce zawarliœmy wiele umów, które mogš skutkować sprzedażš rzędu ćwierć miliarda złotych – mówi prezes Bartosz Kazimierczuk.

Tower Investments specjalizuje się w budowie obiektów handlowych i usługowych dla inwestorów zewnętrznych (m.in. Netto, Burger King czy BP), jak i pod własnš markš Shopin, przy czym nie planuje utrzymywać portfela nieruchomoœci na wynajem. Spółka prognozuje, że w 2017 r. zarobi na czysto 12,8 mln zł.

W 2016 r. czysty zarobek sięgnšł 7 mln zł. Kapitalizacja Tower Investments na NewConnect to ponad 80 mln zł. Przeprowadzka na GPW planowana jest na III kwartał. Na razie nie zapadła decyzja czy będzie jej towarzyszyć emisja akcji.

ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL