Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media

Zamieścił zdjęcie Petru i Schmidt. Dostał pracę w TVP Info

Twitter
Internauta, który zamieœcił na Twitterze zdjęcie Ryszarda Petru i Joanny Schmidt z Nowoczesnej z ich wspólnej podróży do Portugalii, dostał pracę w TVP Info. Odpowiada tam za media społecznoœciowe - informuje Press.pl

W grudniu 2016 roku w Sejmie trwał protest opozycji przeciwko przegłosowaniu budżetu na nadchodzšcy rok w Sali Kolumnowej. W tle było również ukaranie posła PO Michała Szczerby, który za słowa "Panie marszałku kochany" został wykluczony z obrad, oraz zamiar ograniczenia dostępu dziennikarzy do Sejmu i posłów, które chciał wprowadzić marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

W tym czasie internauta o nicku Radosław zamieœcił na Twitterze zdjęcie ówczesnego lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru i posłanki tej partii Joanny Schmidt, którzy wybrali się samolotem we wspólnš podróż do Portugalii.

Zdjęcie to spowodowało szum w plotkarskich mediach, utratę przez Schmidt funkcji wiceszefowej Nowoczesnej, a także osłabiło pozycję Petru jako szefa stworzonej przez niego partii.

Dziœ portal Press.pl poinformował, że internauta Radosław (@bogdan607), został zatrudniony w Telewizji Polskiej. W TVP Info odpowiada za media społecznoœciowe.

Poproszony przez dziennikarzy Press.pl o potwierdzenie tej informacji Radosław nie udzielił odpowiedzi. Zrobił to za niego redaktor naczelny TVP Info, Samuel Pereira.

"To prawda z Radosławem. To będzie dobry transfer z Twittera" - napisał.

Radosław vel @bogdan607 zablokował dostęp do swojego konta.

ródło: Press.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL