Zwolnieni pracownicy z zakazem wejścia do Polskiego Radia

aktualizacja: 18.03.2016, 13:22
Foto: Wikimedia Commons/domena publiczna

W "Polskim Radiu" obowiązuje lista, na której znajdują się nazwiska zwolnionych pracowników. Nie mają prawa wejścia do gmachu PR.

REDAKCJA POLECA
15.03.2016
TVP zwalnia wydawców za relacje z marszu KOD
12.01.2016
Zwolnienia w "Wiadomościach" TVP
kariera
Jak powinien zachowywać się menedżer?

Jak ustalił "Pressserwis", na liście znajdują się m.in. nazwiska byłego prezesa Andrzeja Siezieniewskiego, byłego dyrektora Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Krzysztofa Łuszczewskiego i Michała Niewiadomskiego, byłego  kierownika redakcji aktualności radiowej Jedynki.

Ochrona otrzymała polecenie, by osób, których nazwiska widnieją na liście, nie wpuszczać do budynków Polskiego Radia.

Jak pisze "Press", wczoraj do budynku radiowej "Trójki" nie wpuszczono byłej szefowej stacji i wieloletniej dziennikarki, Magdaleny Jethon.

Pytana o listę prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk powiedziała, że nic o niej nie wie i będzie sprawę wyjaśniać.

Komentarz dnia
Żródło: Press

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE