Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media i internet

Polski „Vogue” startuje w marcu

Zespół „Vogue” (od lewej): Małgosia Bela, Filip Niedenthal, Katarzyna Kulczyk
materiały prasowe
Luksusowy magazyn dla kobiet, który od marca 2018 roku ma się ukazywać w Polsce co miesišc, ma już skompletowany zespół redakcyjny, którym, jak zapowiadano wczeœniej, pokieruje Filip Niedenthal.

Jego zastępcš będzie Joanna Lorynowicz, wieloletnia wicenaczelna "Twojego Stylu", dyrektorem artystycznym został Łukasz Aksamit, który pracował na takim samym stanowisku w magazynie "Glamour", działem kultura pokieruje natomiast Anda Rottenberg, kuratorka sztuki, w latach 1993–2001 dyrektor Galerii Sztuki Zachęta.

Dział mody będzie prowadzony przez Danielę Agnelli, od lat współpracujšcš z markš "Vogue" Włoszkę mieszkajšcš w Londynie (ostatnio pracowała jako dyrektor mody przy wprowadzeniu na rynek "Vogue Arabia") we współpracy ze stylistkš Karolinš Gruszeckš (wczeœniej m.in. stylistka "Elle").

Magazyn będzie też miał dział reportażu, którego szefowš została Hanna Rydlewska. Rydlewska będzie też odpowiedzialna za serwis www.vogue.pl. Do "Vogue'a" przechodzi z portalu Gazeta.pl, gdzie była szefowš newsroomu. Za dział urody ma odpowiadać Katarzyna ...

ródło: Rzeczpospolita

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL