Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Media i internet

Polska spółka Modecom została sponsorem piłkarskiej reprezentacji Rumunii?

materiały prasowe
Răzvan Burleanu, prezes Rumuńskiego Zwišzku Piłki Nożnej, goœcił w tym tygodniu w podwarszawskiej centrali firmy Modecom – ustaliła „Rzeczpospolita".

Polski producent sprzętu IT, który jest już sponsorem polskiej kadry piłkarskiej, a także partnerem spółki Ekstraklasa i klubu Legia Warszawa, ma ambicje, by wejœć w sponsoring międzynarodowy. Pod koniec marca „Rzeczpospolita" pisał, że Modecom celuje w sponsoring kilku europejskich federacji piłkarskich, w tym właœnie rumuńskiej. Czy wizyta prezesa Răzvana Burleanu oraz dyrektora handlowego Rumuńskiego Zwišzku Piłki Nożnej Bogdana Popescu, to krok do tego celu? Na razie oficjalne oœwiadczenie w tej sprawie nie zostało jeszcze opublikowane. Z naszych informacji wynika, że rozmowy w tej sprawie sš bardzo zaawansowane. Jakub Łozowski, szef Modecomu, nie zdradza szczegółów spotkania.

– Traktujemy je jako ważny i przełomowy moment w naszych relacjach. Głęboko wierzę, że w najbliższej przyszłoœci przyniesie ono szereg wymiernych korzyœci dla obydwu stron – zaznacza prezes Łozowski.

ródło: ekonomia.rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL