Opoka TFI sprzedało udziały w Totalmoney.pl

aktualizacja: 17.03.2016, 11:56

Wirtualna Polska wzbogaciła się o porównywarkę finansową.

REDAKCJA POLECA
23.03.2016
Będą kary dla zarządów TFI
kariera
Jak przekonać szefa do awansu?
- Jeden z funduszy zarządzanych przez Opoka TFI sprzedał pakiet 50 proc. udziałów w Totalmoney.pl realizując blisko dwukrotny zwrot z inwestycji – poinformowało w czwartek Opoka TFI. W środę po sesji Wirtualna Polska podała, że przejęła 100 proc. udziałów w porównywarce finansowej za 14,5 mln zł przy czym na Opoka FIZ przypadło 7,25 mln zł. Drugą połowę zainkasują osoby fizyczne posiadające pozostałe udziały w Totalmoney.
Po stronie Opoki transakcję przeprowadził zespół Opoka Ventures, odpowiedzialny za inwestycje typu private equity. Opoka Ventures pozyskuje projekty inwestycyjne finansowane prywatnymi pieniędzmi członków rodziny Duda, założycieli Duda Holding.
Totalmoney.pl to porównywarka produktów finansowych, ubezpieczeniowych, ofert firm sprzedających energię elektryczną, płatnych pakietów telewizji cyfrowej i cen dostępu do internetu. Spółka prowadzi także program partnerski TMefekt.pl , który umożliwia zarejestrowanym wydawcom korzystanie z narzędzi (porównywarki, kalkulatory, linki) oraz sprzedaż produktów finansowych w modelach efektywnościowych.
Komentarz dnia
Żródło: ekonomia.rp.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE