Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Magistrowie/studenci

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy VII edycja

123RF
W dniach 14-15 marca 2017 roku w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbędš się największe tegoroczne Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. Wœród wystawców znajdš się nie tylko prestiżowe polskie i międzynarodowe kancelarie, ale również firmy œciœle zwišzane z branżš prawnš.

„To największe tego typu Targi organizowane dla branży prawnej." – mówi Mariusz Skocz, Project Manager odpowiedzialny za organizację Targów – „Mamy rekordowš liczbę Wystawców, czołowych kancelarii i firm. Targi to także imprezy towarzyszšce, z których można by zapewne zrobić oddzielne duże wydarzenie. Mamy dwudniowy cykl warsztatów i szkoleń, konkursy tematyczne organizowane przez Wystawców, bardzo duży Turniej Negocjacyjny i Symulację Rozprawy Sšdowej. Mamy także Wielkš Grę Prawniczš. Większoœć tych wydarzeń, to kolejne edycje. Podczas Targów można dodatkowo skonsultować swoje CV z branżowym headhunterem.

Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników z całej Polski. Tym bardziej zachęcam do odwiedzenia Targów, bo to jedyna taka okazja, aby w jednym miejscu móc porozmawiać z kluczowymi pracodawcami branży prawnej. Duża częœć z nich prowadzi działalnoœć w wielu miastach i tam także rekrutuje." – dodaje.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to niepowtarzalna okazja z jednej strony do zrekrutowania pracowników i stażystów, a z drugiej strony do spotkania się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskania aktualnych informacji na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Spotkanie z przyszłym pracodawcš, to także szansa na zapoznanie się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które sš niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej.

ródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL