Przyszłość zawodu prawnika

aktualizacja: 17.02.2017, 08:48
Foto: 123rf

Uczestnicy zawodów muszą przeprowadzić symulację rozprawy przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości ONZ na podstawie fikcyjnego stanu faktycznego.

REDAKCJA POLECA

Na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego 21 lutego odbędzie się finał konkursu Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition. To najstarszy, największy i najbardziej prestiżowy konkurs prawniczy, w którym co roku bierze udział około 700 uczelni z więcej niż 80 krajów całego świata. Organizatorami polskich rund eliminacyjnych są Kancelaria Woźniak Legal oraz White & Case.

Patronat medialny nad konkursem objęła „Rzeczpospolita".

Komentarz dnia
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE