Paweł Kukiz w szpitalu. Przerwa od polityki

aktualizacja: 13.09.2017, 16:47
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Paweł Kukiz trafił do szpitala i przez około miesiąc będzie wyłączony z działalności publicznej.

REDAKCJA POLECA

Lider Kukiz'15 ma się udać na leczenie sanatoryjne. Do polityki wróci około 10 października - informuje Gazeta.pl.

Paweł Kukiz do szpitala w Głuchołazach zgłosił się tydzień temu. Powodem wizyty było "ogólne złe samopoczucie". Sprawę komentują współpracownicy polityka. Ich zdaniem do pogorszenia stanu zdrowia doprowadziły ciągły stres, brak snu, krytyka, papierosy, częste podróże i spożywanie dużej ilości napojów energetycznych.

Lekarze po wstępnych badaniach przekazali Kukizowi, że potrzebne będą gruntowne badania. - Jest na kompleksowych badaniach, a potem ma zaplanowaną rehabilitację, odnowę biologiczną - mówi Gazecie.pl człowiek z otoczenia lidera Kukiz'15.

- Organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa. Kukiz musi się zregenerować, zwłaszcza przed zbliżającą się kampanią - mówi jego inny współpracownik.

Komentarz dnia
Żródło: Gazeta.pl

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE