Kukiz: Powitanie Tuska? Spektakl POPiS

aktualizacja: 19.04.2017, 17:34
Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

Paweł Kukiz odniósł się do dzisiejszego powitania Donalda Tuska na Dworcu Centralnym w Warszawie. "Po raz kolejny urządzają igrzyska dla tłuszczy" - napisał lider Kukiz'15.

REDAKCJA POLECA
19.04.2017
Polowanie na Tuska - przegląd prasy Jeremiego Jędrzejkowskiego
19.04.2017
Gorące powitanie Tuska w Warszawie
19.04.2017
Mazurek: Nikt, nawet Donald Tusk nie jest wyjęty spod prawa
19.04.2017
Co zeznał Tusk w prokuraturze? Wersja Pawłowicz
Kariera.pl
Menedżer nie musi być wiecznie lojalny wobec dawnej firmy
kancelarierp.pl
Stwórz swoją umowę - szybko i profesjonalnie!

Szef Rady Europejskiej, były premier Donald Tusk przyjechał przed południem do Warszawy, gdzie ma w stołecznej prokuraturze zeznawać jako świadek w śledztwie dotyczącym współpracy polskich władz z rosyjską FSB. Na Dworcu Centralnym przywitały Tuska grupy jego zwolenników i przeciwników.

Na dworzec przybyli m.in. działacze KOD z flagami UE; niektórzy zgromadzeni trzymają portrety Tuska na czerwonym tle z napisem: "przystanek Europa", niektórzy krzyczą: "Precz z Kaczorem", "Wolna Polska bez Kaczora", a do Donalda Tuska: "jesteśmy z tobą".

Sprawę skomentował na Facebooku Paweł Kukiz. Komentując artykuł portalu Interia.pl pt. "Symboliczny spektakl z Tuskiem w roli głównej", napisał: "Trafna diagnoza w tytule – spektakl. POPiSowy. I jedni i drudzy po raz kolejny urządzają igrzyska dla tłuszczy. Część może się podrzeć, że kocha a druga że nienawidzi" - czytamy.

"A przecież można było wysłać prokuratorów do Brukseli. Po prostu. Można też było przyjechać cicho, bez pokazówki. Ale po co? Lepiej nakręcać wojnę domową, odwrócić uwagę od partiokratycznych wałów i wciąż podnoszonych podatków. Żyć sobie w niepisanej symbiozie a lud niech się pierze po pyskach. Sromota" - dodał lider Kukiz'15.

SOSEScript: API/run.php5 failed executing with the following error: Error on line 30 position 1: Maximum execution time of 60 seconds exceeded
SOSEScript: API/run.php5 failed executing with the following error: Error on line 30 position 1: Maximum execution time of 60 seconds exceeded

POLECAMY

KOMENTARZE